برجسته و بزرگ کردن سینه ها با تزریق ژل برای داشتن سینه خوش فرم تر

برجسته و بزرگ کردن سینه ها

برجسته کردن سینه، شامل استفاده از ژل سینه یا انتقال چربی یا ایمپلنت برای افزایش اندازه سینه‌های شما است. این عمل همچنین می‌تواند حجم پستان را پس از کاهش وزن یا بارداری دوباره افزایش دهد، و یک شکل گردتر در سینه و یا بهبود نامتقارن بودن آنها و اندازه طبیعی سینه را بازگرداند.

ژل اسید هیالورونیک باعث بروز نتایج فوری با حداقل ناراحتی در فرد می‌شود و در آزمایشات بالینی نیز با رعایت ظاهر کلی، شکل و استحکام کلی پستان همراه است.

لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر و رزرو نوبت با شماره ما تماس حاصل فرمایید.

بزرگ کردن سینه 


روش‌های مختلفی برای بزرگ کردن سینه‌ها وجود دارد که می‌تواند تا حدودی به بزرگ شدن سینه‌های شما کمک کند. در میان این موارد، یکی از مواردی که بسیار خطرناک است و هنوز به طور کامل تایید نشده است، تزریق داخل سینه‌ای به منظور بزرگ تر کردن آن است. تزریق بزرگ کننده‌های سینه ارزان‌تر از سایر روش‌های برجسته سازی سینه است.

چرا تزریق ژل اسید هیالورونیک؟


چرا تزریق ژل اسید هیالورونیک

  مطالعات نشان می‌دهد تزریق ژل به عنوان روش غیر جراحی برای برجسته کردن سینه استفاده می‌شود. تزریق یک جایگزین ساده و ایمن برای زنانی است که می‌خواهند سینه‌های خود را بزرگتر کنند، اما آماده نیستند که جراحی ایمپلنت انجام دهند.

تزریق ژل هیالورونیک اسید، نتایج فوری را با حداقل ناراحتی ایجاد می‌کند و در آزمایشات بالینی، با رعایت ظاهر کلی، شکل و استحکام کلی پستان همراه است.

در حالی که پرکننده‌های اسید هیالورونیک برای مدت طولانی برای درمان چین و چروک صورت استفاده می‌‎شوند، استفاده از آنها برای سینه یک روش نسبتا جدید است.

برجسته سازی سینه با اسید هیالورونیک چه کاری می‌تواند انجام دهد 


برجسته سازی سینه با اسید هیالورونیک

افزایش سایز و حجم سینه‌های شما ترشحات پستان را متعادل می‌کند، دیدگاه شما را نسبت به خودتان بهتر کرده و اعتماد به نفس شما را افزایش می‌دهد.

برجسته کننده‌های سینه چه کاری نمی‌توانند انجام دهند 


لیفت سینه موارد شدید افتادگی سینه‌ها را اصلاح نمی‌کند. لیفت مجدد سینه ممکن است همراه با برجسته سازی سینه برای سفت تر نشان دادن سینه‌ها به نظر برسد لازم باشد. لیفت سینه اغلب می‌تواند به صورت هم زمان با برجسته سازی سینه انجام شود یا درعملی جداگانه این کار انجام شود. دکتر شما به شما در تصمیم گیری در این مورد کمک می‌کند.

چه کسی فرد مناسبی برای برجسته سازی سینه است؟


فرد مناسبی برای برجسته سازی سینه

 برجسته کردن پستان یک روش شخصی است و مهم است که شما این کار را برای خودتان انجام دهید و نه برای شخص دیگری، حتی اگر این شخص پیشنهاد کرده باشد که هزینه‌های آن را پرداخت کند. رضایت بیمار بسیار بالاست، مخصوصا زمانی که آنها خودشان این عمل را می‌خواهند.

شما ممکن است برای برجسته سازی سینه فرد مناسبی باشید اگر:

 • از لحاظ جسمی سالم هستید و حامله یا در دوران شیر دهی نیستید
 • شما انتظارات واقعی دارید
 • سینه‌های شما به طور کامل رشد کرده‌اند
 • شما با این تفکر که سینه‌های شما خیلی کوچک است، بسیار ناراحت هستید
 • شما پس از بارداری، با کاهش وزن و یا پیری سینه‌های خود ناراحت هستید
 • شما از قسمت بالای پستان خود راضی نیستید و احساس می‌کنید ظاهری “خالی” و زشت دارد.
 • سینه های شما نامتقارن هستند.
 • یک یا هر دو سینه شما به طور طبیعی رشد نمی‌کنند و یا یک شکل ضعیفی رشد داشته‌اند.
 • اگر از تزریق استفاده می‌کنید، کمی وقت صرف کنید تا نمونه عکس‌های برجسته شده را ببینید و در مورد انتظارات و چگونگی بهبودی مشکل خود تجدید نظر کنید. آماده سازی پیش از عمل، به بیماران کمک می‌کند انتظارات معقول داشته و بهبودی بهتری داشته باشند.

در طول یک مشاوره برای بزرگ تر کردن سینه چه باید انتظار داشته باشم؟


در طول برجسته کردن سینه، مشاور در مورد موارد زیر صحبت خواهد کرد:

⦁ چرا شما می‌خواهید جراحی برجسته کردن سینه انجام دهید، انتظارات خود و نتیجه مورد نظر را انتخاب کنید

⦁ شرایط پزشکی، آلرژی به دارو و درمان‌های دارویی قبلی

⦁ داروهای جاری، ویتامین ها، مکمل‌های گیاهی، الکل، تنباکو و مصرف مواد مخدر

⦁ سابقه خانوادگی سرطان سینه و نتایج هر گونه ماموگرام یا بیوپسی‌های قبلی

پزشک شما همچنین:

⦁ وضعیت سلامت عمومی و هر شرایط بهداشتی یا عوامل خطر قبلی را ارزیابی کنید

⦁ سینه‌های خود را بررسی و امتحان کنید، از جمله اندازه گیری دقیق اندازه و شکل آن، کیفیت پوست و نحوه قرار گرفتن نوک سینه ها و آرئول‌ها

⦁ عکس بگیرید

⦁ گزینه های خود را مورد بحث قرار دهید و درمورد یک دوره تزریق بحث کنید

⦁ درمورد احتمالات برجسته سازی سینه و خطرات احتمالی یا عوارض احتمالی  بحث کنید

مشاوره زمانی است که سوالات خود را از دکتر خود بپرسید. برای کمک، در اینجا یک چک لیستی از سوالات آورده شده است که از دکتر خود می‌توانید در مورد آنها مشورت کنید.

مهم است که با تمام جنبه‌های روند برجسته سازی سینه خود آشنا باشید. طبیعی است که در مورد عمل خود نگران باشید، چه این نگرانی در مورد نتایج عمل باشد یا خود روند عمل باشد. درباره این احساس نگرانی خود با پزشک خود بحث کنید.

خطرات عمل برجسته سازی سینه چیست؟ 


خطرات عمل برجسته سازی سینه

تصمیم گیری برای انجام تزریق سینه بسیار شخصی است و شما باید مزایای بالقوه این روش را برای رسیدن به اهداف مد نظر خود با خطرات و عوارض بالقوه برجسته سازی سینه، مقایسه نمایید. فقط شما می‌توانید این تصمیم را برای خودتان بگیرید.

ایمنی روش تزریق داخل سینه


تزریق سینه سلامت سینه شما را تحت تاثیر قرار نمی‌دهد.

سایر ملاحظات مهم:

 • بارداری، کاهش وزن و یائسگی ممکن است بر روی ظاهر سینه‌های برجسته شده در طول عمر شما تاثیر بگذارد
 • برجسته کردن سینه نیازمند بررسی‌های منظم سلامت سینه‌ها و ارزیابی وضعیت ایمپلنت‌های سینه می‌باشد.

چگونه باید برای برجسته سازی سینه آماده شوید؟


 در آماده سازی برای برجسته کردن سینه، از شما ممکن است خواسته شود:

 • یک آزمایش خون انجام دهید
 • داروهای خاصی را مصرف کنید یا داروهای فعلی خود را تنظیم کنید
 • سیگار نکشید
 • از مصرف آسپرین و برخی داروهای ضد التهاب اجتناب کنید زیرا ممکن است احتمال خونریزی را افزایش دهند
 • مصرف داروهای تفریحی مانند کوکائین پرهیز کنید

تزریق ژل برای برجسته کردن سینه باید در یک مرکز جراحی سرپایی یا بیمارستان معتبر انجام شود. این کار برای امنیت شماست. اگر پزشک شما بخواهد این عمل در محیط غیر رسمی باشد، این فرد ممکن است اصلا یک پزشک نباشد.

اگر برجسته سازی سینه خود را به صورت سرپایی انجام می‌دهید، طوری برنامه ریزی کنید که یک فرد شما را به محل تزریق برساند و با شما در طی فرآیند عمل همراهی کند.

در طول زمان بهبود از عمل برجسته سازی سینه چه چیز ممکن است انتظار داشته باشید؟ 


طول زمان بهبود عمل برجسته سازی

قبل از خروج از بیمارستان، دستورالعمل‌های خاص بعد از عمل تزریق سینه به شما داده می‌شود و از شما خواسته می‌شود در جلسات بعدی ملاقات با پزشک برای دنبال کردن نتیجه عمل شرکت کنید. به شما همچنین ممکن است دارو یا نسخه تجویزی داده شود، اما بسیاری از پزشکان داروهای بعد از عمل را در صورت نیاز تجویز می‌کنند. داروهای تجویز شده شما ممکن است شامل قرص‌های ضد درد و یک آنتی بیوتیک برای جلوگیری از عفونت باشد.

پس از برجسته سازی سینه با تزریق ژل، چه نتیجه ای می‌توان انتظار داشت؟ 


در حالی که برجسته کردن سینه بلافاصله سینه‌های بزرگتری را در اختیار شما قرار می‌دهد، برای حصول کامل نتایج نهایی ممکن است چند هفته زمان لازم باشد، زیرا تورم کاهش می‌یابد و پوست ناحیه کشیده تر می‌شود. بعضی از بیماران ممکن است نیاز به پوشیدن یک سینه بند خاص برای کمک به شکل دادن به سینه خود داشته باشند، به خصوص اگر آنها دارای سینه‌های نامتقارن یا سینه‌های بسیار کوچک باشند.

تزریق چربی: راه دیگری برای بزرگ کردن سینه 


این روش بزرگ کردن سینه شامل حذف چربی از قسمت‌های خاصی از بدن یک زن و تزریق آن به سینه است تا بتواند اندازه سینه‌ها را افزایش دهد.

امروزه پزشکان این درمان را با عنوان پیوند چربی اتولوگ بیان می‌کنند.

برخی دیگر به این روش عنوان تزریق میکرولیپد می‌گویند، زیرا جراح از لیپوساکشن برای حذف چربی بدن و تزریق آن به سینه استفاده می‌کند.

پزشک جراح قول نمی‌دهد که بعد از جراحی، نتایج ۱۰۰ درصد خواهد بود. در بعضی موارد، چربی تزریقی ممکن است به بافت‌های اطراف آسیب برساند، باعث پاره شدن بافت سینه و ایجاد آسیب دائمی در سینه شود. عاقلانه است که با پزشک خود مشورت کنید تا درباره عوارض احتمالی روش تزریق سینه برای بزرگتر کردن آن بحث شود.

کپی فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *